BĮ UAB “Azovlitas” – tai įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra prekyba plienu – tai kvadratiniai ir stačiakampiai vamzdžiai, sijos, profiliai, lakštas ir armatūra. Taip pat BĮ „Azovlitas“ tiekia specialius įtempiamus lynus gelžbetonio gamybos įmonėms (šie lynai naudojami ekstruzinių perdangos plokščių bei įtemptų rygelių gamybai). Įmonė įkurta 1992 metais, turi daugiau nei 20 metų patirtį plieno versle, kas leidžia pasiūlyti klientams platų plieno produkcijos asortimentą pačiomis palankiausiomis kainomis. BĮ UAB „Azovlitas“ turi plieno produktų sandėlius Kaune, Elektrėnų g.10.

BĮ UAB „Azovlitas“ turi labai platų plieno produktų tiekėjų ratą – plieno produktai tiekiami iš Rytų Europos (Rusijos, Ukrainos), Vidurio Europos (Lenkijos, Čekijos, Rumunijos), Vakarų Europos (Vokietijos, Liuksemburgo), Pietų Europos (Italijos, Ispanijos, Graikijos), Azijos (Turkija) metalurgijos kombinatų ar didmeninės prekybos sandėlių. Klientai gali įsigyti plieno produktus iš esamo asortimento BĮ UAB „Azovlitas“ sandėlyje, arba klientų užsakymai gali būti komplektuojami tiesiai iš gamintojų, ar didmeninės prekybos sandėlių. Klientų specialių užsakymų tiekimo laikas priklauso nuo konkretaus plieno produkto pasiūlos esamu laiku, o siekiant patenkinti  klientų poreikius, kuo trumpesniais terminais – BĮ UAB „Azovlitas“ per platų savo tiekėjų ratą konkretaus produkto paiešką atliks praktiškai per visas įmanomas metalurgijos įmones ar didmeninės prekybos sandėlius Europoje. Dažnai tai leidžia pateikti klientui reikalingus specialus plieno produktus per kelias darbo dienas. Tuo pačiu BĮ UAB „Azovlitas“ stengiasi užtikrinti, kad sandėlyje visada būtų kuo platesnis plieno produktų asortimentas ir todėl klientai daugelį reikalingų pozicijų gali gauti iš karto iš sandėlio Kaune. BĮ UAB „Azovlitas“ taip pat gali pasirūpinti plieno produktų pristatymu į klientui reikalingą vietą Lietuvoje ar užsienyje.

BĮ UAB „Azovlitas“ klientų ratą sudaro Lietuvos ir užsienio statybinės įmonės, metalo konstrukcijų ir įrangos gamintojai, gelžbetonio įmonės, apdirbamosios pramonės įmonės. BĮ UAB „Azovlitas“  pajamos paskutiniaisiais metais sudarė apie 7 mln. EUR (23 mln.Lt.). Apie 30% pajamų gaunama iš eksporto – prekės eksportuojamos į Latviją, Estiją, Rusijos Kaliningrado sritį, Švediją.

BĮ UAB „Azovlitas“ išsiskiria labai stabiliu darbuotojų kolektyvu, daugumos darbuotojų stažas įmonėje sudaro daugiau nei dešimt metų,  darbuotojai turi didžiulę patirtį dirbant specifinėje rinkoje, darbuotojai yra stipriai motyvuoti siekti gerų pardavimų rezultatų. Toks stabilus darbuotojų kolektyvas liudija apie gerą kolektyvo mikroklimatą ir  efektyvias darbuotojų motyvacines sistemas. Darbuotojų profesionalumas yra viena iš svarbiausių sėkmingos įmonės veiklos sudėtinių dalių. Klientai tuo pačiu gali būti tikri, kad bendraujant su BĮ UAB „Azovlitas“ pardavimų vadovais neteks susidurti su mažai savo produktus ar savo klientus pažįstančiais pardavėjais, neteks iš naujo ieškoti kontaktų su kaskart vis nauju vadybininku, neteks iš naujo aptarinėti atsiskaitymų sąlygų.

Pagarba ir dėmesys klientams, klientų poreikių patenkinimas kuo trumpesniais terminais, darbuotojų profesionalumas – tai pagrindiniai BĮ UAB „Azovlitas“ veiklos akcentai.

DARBO TVARKA KARANTINO METU

Mieli kolegos, partneriai ir klientai,

Siekdami apsaugoti ir Jus, ir savo darbuotojus, karantino metu dirbsime tokiu būdu:

  • Visi pirkimo ir pardavimo užsakymai priimami tik telefonu arba el. paštu. Adresai ir numeriai nurodyti įmonės kontaktuose.
  • Dėl kitų klausimų prašome skambinti bendruoju telefonu +370 37 751111.
  • Apmokėjimas už prekes vykdomas tik bankiniu pavedimu.
  • Atvykstantys atsiimti ar pristatyti prekių vairuotojai privalo dėvėti kaukes.
  • Prašome laikytis ir kitų vyriausybės nurodymų.

Atvykę asmenys, kurie nesilaikys nurodytos tvarkos, gali būti neaptarnaujami.

Dėkojame už supratingumą.

BĮ UAB „Azovlitas“